KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 2. kolo / so 05.09 2020 / Začátek: 10:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Lenka Karasová / Asistent rozhodčího: František Mikulecký , Vladimír Brhel

Vyhrané sady: 18:0 / Vyhrané míčky: 201:98

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Solomiya Brateyko
Tereza Pytlíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Aneta Bošinová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Linda Záděrová
Kristýna Pěnkavová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Tereza Pytlíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 2
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Solomiya Brateyko
Kristýna Pěnkavová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Linda Záděrová
Aneta Bošinová
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 12
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Kristýna Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Linda Záděrová
Tereza Pytlíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Solomiya Brateyko
Aneta Bošinová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 2 12:3 6
2. SK Dobré 2 12:7 6
3. TJ Ostrava KST 2 9:8 4
4. TT Moravský Krumlov 2 8:9 4
5. SF SKK El Niňo Praha 2 8:9 4
6. SKST Stavoimpex Hodonín A 1 6:0 3
7. SKST Stavoimpex Hodonín B 1 6:3 3
8. SVS Hradec Králové A 1 6:2 3
9. SKST Vlašim 2 3:12 2
10. SKST Stavoimpex Hodonín C 2 3:12 2
11. SKST Havířov 1 3:6 1
12. MH - Stolní tenis OSTRAVA 1 4:6 1
13. SVS Hradec Králové B 1 3:6 1
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0