KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / so 27.02 2021 / Začátek: 13:00

5:5

Rozhodčí: Roman Šlechta / Asistent rozhodčího: Radek Kačer , Zbyněk Drábek

Vyhrané sady: 18:11 / Vyhrané míčky: 299:266

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Hana Kubátová
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Lucia Truksová
Zdena Blašková
  • 8
  • 11
  • 9
  • 9
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Hana Kubátová
Konstantina Paridi
  • 8
  • 11
  • 15
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 13
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lucia Truksová
Daniela Vítovcová
  • 15
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 13
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Hana Kubátová
Zdena Blašková
  • 11
  • 7
  • 9
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Lucia Truksová
Konstantina Paridi
  • 14
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 11
  • 8
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Hana Kubátová Lucia Truksová
Zdena Blašková Dagmar Ilievová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 7
  • 11
  • 5
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:2

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 11 65:22 32
2. SKST Stavoimpex Hodonín A 11 60:16 30
3. SK Dobré 11 59:34 29
4. TJ Ostrava KST 11 58:34 27
5. SVS Hradec Králové A 12 57:47 25
6. SKST Havířov 11 51:38 24
7. TT Moravský Krumlov 11 48:41 23
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 11 50:44 22
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 11 43:44 22
10. SKST Vlašim 11 23:56 15
11. SF SKK El Niňo Praha 11 23:57 15
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 11 10:63 13
13. SVS Hradec Králové B 11 15:66 11
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0