KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / so 20.02 2021 / Začátek: 16:00

6:1

Rozhodčí: Tomáš Kindl / Asistent rozhodčího: Kristýna Bajgerová , Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 21:10 / Vyhrané míčky: 314:244

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Klára Ševčíková
  • 9
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 10
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Tamara Tomanová
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 6
  • 9
  • 11
  • 4
  • 7
  • 11
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Ema Labošová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 8
  • 8
  • 11
  • 8
  • 9
  • 11
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Tamara Tomanová
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 9
  • 12
  • 7
  • 0
  • 2
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Ema Labošová
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 7
  • 6
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Tamara Tomanová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Jana Vašendová
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 6
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 11
  • 0
  • 0

2:1

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Anna Klempererová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 12 71:23 35
2. SKST Stavoimpex Hodonín A 12 66:16 33
3. SK Dobré 12 65:34 32
4. TJ Ostrava KST 12 64:35 30
5. SVS Hradec Králové A 12 57:47 25
6. TT Moravský Krumlov 12 53:46 25
7. SKST Havířov 12 52:44 25
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 12 55:49 24
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 12 44:50 23
10. SKST Vlašim 12 29:60 18
11. SF SKK El Niňo Praha 12 27:63 16
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 12 10:69 14
13. SVS Hradec Králové B 12 15:72 12
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0