KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / ne 21.02 2021 / Začátek: 10:00

5:5

Rozhodčí: Bohumil Skulina / Asistent rozhodčího: Jana Hranická , Marie Hrachová

Vyhrané sady: 19:20 / Vyhrané míčky: 352:383

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Simona Šlehobrová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 7
  • 12
  • 5
  • 8
  • 0
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kristýna Mikulcová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 15
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 13
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Barbora Kapounová
Nikita Petrovová
  • 8
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 12
  • 11
  • 6
  • 7
  • 11
  • 10
  • 8
  • 11
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Simona Šlehobrová
Nikita Petrovová
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Barbora Kapounová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 6
  • 11
  • 4
  • 11
  • 6
  • 11
  • 7
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Kristýna Mikulcová
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 8
  • 8
  • 9
  • 8
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Barbora Kapounová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 4
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Simona Šlehobrová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0
  • 9
  • 8
  • 12
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Kristýna Mikulcová Simona Šlehobrová
Ekaterina Chernyavskaya Nikita Petrovová
  • 5
  • 8
  • 12
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:5

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 12 71:23 35
2. SKST Stavoimpex Hodonín A 12 66:16 33
3. SK Dobré 12 65:34 32
4. TJ Ostrava KST 12 64:35 30
5. SVS Hradec Králové A 12 57:47 25
6. TT Moravský Krumlov 12 53:46 25
7. SKST Havířov 12 52:44 25
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 12 55:49 24
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 12 44:50 23
10. SKST Vlašim 12 29:60 18
11. SF SKK El Niňo Praha 12 27:63 16
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 12 10:69 14
13. SVS Hradec Králové B 12 15:72 12
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0