KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 2. kolo / so 01.10 2022 / Začátek: 10:00

6:3

Rozhodčí: Petr Sedláček / Asistent rozhodčího: František Koďousek

Vyhrané sady: 15:13 / Vyhrané míčky: 264:255

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Adéla Sazimová
Nikoleta Puchovanová
  • 8
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Zdena Blašková
Daša Šinkarová
  • 10
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Eliška Koďousková
Monika Vybíralová
  • 9
  • 9
  • 14
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Zdena Blašková
Nikoleta Puchovanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Adéla Sazimová
Monika Vybíralová
  • 5
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Eliška Koďousková
Daša Šinkarová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Zdena Blašková
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Eliška Koďousková
Nikoleta Puchovanová
  • 5
  • 11
  • 6
  • 10
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Adéla Sazimová
Daša Šinkarová
  • 6
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 11
  • 4
  • 9
  • 11
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 2 12:0 6
2. TJ Ostrava KST 2 12:1 6
3. SKST Charvát Havířov 2 12:6 6
4. SKST Vlašim A 2 11:8 5
5. MH stolní tenis Ostrava 2 10:9 4
6. SK Dobré 2 9:9 4
7. TT Moravský Krumlov 2 8:9 4
8. SVS Hradec Králové 2 7:9 4
9. SKST PLUS Hodonín B 2 5:11 3
10. HB Ostrov H. Brod 2 6:12 2
11. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 2 3:12 2
12. SF SKK El Niňo Praha 2 3:12 2