KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 24.11.2022 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 17:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

4:6
KONEC

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

6:1
KONEC

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

6:2
KONEC

SKST PLUS Hodonín

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00

6:2
KONEC

SKST PLUS Hodonín B

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00

6:2
KONEC

SKST Charvát Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SKST Vlašim

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00

6:3
KONEC

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 26.11.2022 / 18:00

6:2
KONEC

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:30

6:0
KONEC

HB Ostrov, H. Brod

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 01.12.2022 / 18:00

KONEC

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

SKST Liberec

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:00

1:6
KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:30

3:6
KONEC

TJ Sokol PP Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:30

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00

0:6
KONEC

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00

5:5
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SK Dobré

Extraliga žen / 10.12.2022 / 14:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 10.12.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.12.2022 / 11:00

0:0

HB Ostrov H. Brod

Oddíl: HB Ostrov , z.s.

Soutěž: Extraliga žen

Sezóna: 2022

P hráč Nar. ODDÍL ÚSP. skóre SÉRIE VÝHER. SETY+ SETY- ÚSP1+ ÚSP2+ ÚSP1- ÚSP2-
1. Linda Záděrová 2003 HB Ostrov H. Brod 68% 17:8 5 62 34 94.44% 100% 11.11% 0%
2. Aneta Širučková 1991 HB Ostrov H. Brod
3. Tereza Pytlíková 2001 HB Ostrov H. Brod 34.78% 8:15 4 44 53 47.06% 85.71% 12.5% 0%
4. Anna Stránská 2002 HB Ostrov H. Brod
5. Iva Gallerachová 2007 HB Ostrov H. Brod 0:1 0 1 3 0%
6. Tereza Lošťáková 2006 HB Ostrov H. Brod 16.67% 1:5 2 8 16 100% 100% 0% 0%
7. Fagr Adel Mohamed Hamed Shoman 1996 HB Ostrov H. Brod 70.59% 12:5 7 39 23 92.31% 100% 42.86% 0%
8. Darya Kisel 2002 HB Ostrov H. Brod

TT Moravský Krumlov

HB Ostrov H. Brod

1. kolo / Extraliga žen / 23.09.2022 / 18:06 /

HB Ostrov H. Brod

SKST Charvát Havířov

3. kolo / Extraliga žen / 30.09.2022 / 13:01 /

HB Ostrov H. Brod

MH stolní tenis Ostrava

2. kolo / Extraliga žen / 01.10.2022 / 17:05 /

SKST PLUS Hodonín

HB Ostrov H. Brod

5. kolo / Extraliga žen / 14.10.2022 / 18:06 /

SKST PLUS Hodonín B

HB Ostrov H. Brod

4. kolo / Extraliga žen / 15.10.2022 / 12:12 /

HB Ostrov H. Brod

TJ Ostrava KST

7. kolo / Extraliga žen / 28.10.2022 / 16:04 /

HB Ostrov H. Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

6. kolo / Extraliga žen / 29.10.2022 / 17:05 /

HB Ostrov H. Brod

SF SKK El Niňo Praha

9. kolo / Extraliga žen / 05.11.2022 / 12:12 /

HB Ostrov H. Brod

SKST Vlašim

8. kolo / Extraliga žen / 06.11.2022 / 10:10 /

HB Ostrov H. Brod

SK Dobré

10. kolo / Extraliga žen / 10.12.2022 / 14:02 /

-:-

HB Ostrov H. Brod

SVS Hradec Králové

11. kolo / Extraliga žen / 11.12.2022 / 11:11 /

-:-

HB Ostrov H. Brod

TT Moravský Krumlov

12. kolo / Extraliga žen / 07.01.2023 / 18:06 /

-:-

MH stolní tenis Ostrava

HB Ostrov H. Brod

13. kolo / Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:05 /

-:-

SKST Charvát Havířov

HB Ostrov H. Brod

14. kolo / Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:10 /

-:-

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín

16. kolo / Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:06 /

-:-

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín B

15. kolo / Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:06 /

-:-

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

HB Ostrov H. Brod

17. kolo / Extraliga žen / 18.02.2023 / 17:05 /

-:-

TJ Ostrava KST

HB Ostrov H. Brod

18. kolo / Extraliga žen / 19.02.2023 / 10:10 /

-:-

SK Dobré

HB Ostrov H. Brod

19. kolo / Extraliga žen / 25.02.2023 / 11:11 /

-:-

SVS Hradec Králové

HB Ostrov H. Brod

20. kolo / Extraliga žen / 26.02.2023 / 10:10 /

-:-

HB Ostrov H. Brod

SF SKK El Niňo Praha

22. kolo / Extraliga žen / 03.03.2023 / 18:06 /

-:-

HB Ostrov H. Brod

SKST Vlašim

21. kolo / Extraliga žen / 04.03.2023 / 18:06 /

-:-