KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / so 15.10 2022 / Začátek: 17:00

6:3

Vrchní rozhodčí: Vladimír Lesník / Asistent rozhodčího: Dana Járová , Jana Hranická

Vyhrané sady: 18:13 / Vyhrané míčky: 290:263

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jana Vašendová
Eliška Koďousková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Barbora Kapounová
Adéla Sazimová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Kristýna Mikulcová
Zdena Blašková
  • 7
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Barbora Kapounová
Eliška Koďousková
  • 12
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 10
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Jana Vašendová
Zdena Blašková
  • 3
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Kristýna Mikulcová
Adéla Sazimová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Barbora Kapounová
Zdena Blašková
  • 4
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Kristýna Mikulcová
Eliška Koďousková
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 7
  • 6
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Jana Vašendová
Adéla Sazimová
  • 8
  • 13
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 14
  • 5
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SK Dobré

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 4 24:2 12
2. TJ Ostrava KST 4 23:8 11
3. SKST Charvát Havířov 4 20:16 10
4. MH stolní tenis Ostrava 4 21:17 9
5. HB Ostrov H. Brod 4 18:16 8
6. SK Dobré 4 17:20 7
7. SVS Hradec Králové 4 16:20 7
8. SKST Vlašim A 4 16:20 7
9. TT Moravský Krumlov 4 14:20 7
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4 14:21 7
11. SKST PLUS Hodonín B 4 13:20 7
12. SF SKK El Niňo Praha 4 8:24 4