KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / ne 16.10 2022 / Začátek: 14:00

6:1

Rozhodčí: Milan Jašek / Asistent rozhodčího: Linda Ivanová , František Mikulecký

Vyhrané sady: 21:9 / Vyhrané míčky: 313:262

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Daša Šinkarová
Monika Němečková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Nikoleta Puchovanová
Iva Čečotka Meidlová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Monika Vybíralová
Hanka Kodetová
  • 6
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 3
  • 9
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Nikoleta Puchovanová
Monika Němečková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Daša Šinkarová
Hanka Kodetová
  • 8
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Monika Vybíralová
Iva Čečotka Meidlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 13
  • 1
  • 6
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Nikoleta Puchovanová
Hanka Kodetová
  • 11
  • 13
  • 12
  • 9
  • 16
  • 7
  • 11
  • 14
  • 11
  • 14

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Monika Vybíralová
Monika Němečková
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 9
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Daša Šinkarová
Iva Čečotka Meidlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 5 30:2 15
2. TJ Ostrava KST 5 29:10 14
3. MH stolní tenis Ostrava 5 27:19 12
4. SKST Charvát Havířov 5 24:22 11
5. SK Dobré 5 23:24 10
6. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 5 20:22 10
7. TT Moravský Krumlov 5 19:25 9
8. HB Ostrov H. Brod 5 18:22 9
9. SKST PLUS Hodonín B 5 18:25 9
10. SVS Hradec Králové 5 18:26 8
11. SKST Vlašim A 5 18:26 8
12. SF SKK El Niňo Praha 5 9:30 5