KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / ne 30.10 2022 / Začátek: 10:00

6:0

Rozhodčí: Petr Sedláček / Asistent rozhodčího: Pavel Kačer

Vyhrané sady: 18:7 / Vyhrané míčky: 266:214

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Olesia Stakhova
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Hana Kubátová
Anna Matějovská
  • 11
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 15
  • 7
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Tereza Bártová
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 7
  • 14
  • 0
  • 8
  • 4
  • 11
  • 12
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Hana Kubátová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 9
  • 8
  • 12
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Olesia Stakhova
Veronika Poláková
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12
  • 8
  • 13
  • 7
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Tereza Bártová
Anna Matějovská
  • 10
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 12
  • 3
  • 11
  • 7
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Hana Kubátová
Veronika Poláková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Tereza Bártová
Michaela Keroušová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Olesia Stakhova
Anna Matějovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim A

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 17.02.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 7 42:5 21
2. TJ Ostrava KST 7 41:16 20
3. MH stolní tenis Ostrava 7 33:27 16
4. SK Dobré 7 35:29 16
5. SKST Charvát Havířov 7 33:30 15
6. SVS Hradec Králové 7 30:26 14
7. TT Moravský Krumlov 7 28:32 13
8. HB Ostrov H. Brod 7 27:30 13
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 7 23:34 12
10. SKST PLUS Hodonín B 7 22:37 11
11. SKST Vlašim A 7 22:38 10
12. SF SKK El Niňo Praha 7 10:42 7