KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / pá 28.10 2022 / Začátek: 18:00

6:1

Asistent rozhodčího: Jiří Továrek , Pavel Halas

Vyhrané sady: 16:5 / Vyhrané míčky: 216:174

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lenka Harabaszová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Mitsuki Yoshida
Daša Šinkarová
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 8
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Ekaterina Chernyavskaya
Nikoleta Puchovanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 3
  • 7
  • 13
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Mitsuki Yoshida
Monika Vybíralová
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Lenka Harabaszová
Nikoleta Puchovanová
  • 9
  • 9
  • 11
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Ekaterina Chernyavskaya
Daša Šinkarová
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0
  • 3
  • 8
  • 12
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Mitsuki Yoshida
Nikoleta Puchovanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Ekaterina Chernyavskaya
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Lenka Harabaszová
Daša Šinkarová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 19.02.2023 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 7 42:5 21
2. TJ Ostrava KST 7 41:16 20
3. MH stolní tenis Ostrava 7 33:27 16
4. SK Dobré 7 35:29 16
5. SKST Charvát Havířov 7 33:30 15
6. SVS Hradec Králové 7 30:26 14
7. TT Moravský Krumlov 7 28:32 13
8. HB Ostrov H. Brod 7 27:30 13
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 7 23:34 12
10. SKST PLUS Hodonín B 7 22:37 11
11. SKST Vlašim A 7 22:38 10
12. SF SKK El Niňo Praha 7 10:42 7