KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / ne 06.11 2022 / Začátek: 10:00

5:5

Vrchní rozhodčí: Iva Suchá / Rozhodčí: Petr Švec / Asistent rozhodčího: Šimon Vožický

Vyhrané sady: 19:19 / Vyhrané míčky: 350:350

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Pytlíková
Veronika Poláková
  • 11
  • 4
  • 6
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 4
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Linda Záděrová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 13
  • 12
  • 11
  • 0
  • 6
  • 15
  • 10
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Fagr Adel Mohamed Hamed Shoman
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Linda Záděrová
Veronika Poláková
  • 9
  • 11
  • 11
  • 7
  • 7
  • 11
  • 6
  • 7
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Tereza Pytlíková
Anna Matějovská
  • 7
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Fagr Adel Mohamed Hamed Shoman
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 8
  • 9
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Linda Záděrová
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Fagr Adel Mohamed Hamed Shoman
Veronika Poláková
  • 6
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Tereza Pytlíková
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 5
  • 13
  • 5
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Linda Záděrová Tereza Pytlíková
Anna Matějovská Veronika Poláková
  • 6
  • 11
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

SKST Vlašim A

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 04.03.2023 / 12:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 8 47:10 23
2. TJ Ostrava KST 8 47:18 23
3. MH stolní tenis Ostrava 8 39:28 19
4. SK Dobré 8 40:34 18
5. SVS Hradec Králové 8 35:31 16
6. SKST Charvát Havířov 8 35:36 16
7. TT Moravský Krumlov 8 34:35 16
8. HB Ostrov H. Brod 8 32:35 15
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 8 24:40 13
10. SKST PLUS Hodonín B 8 27:42 13
11. SKST Vlašim A 8 27:43 12
12. SF SKK El Niňo Praha 8 13:48 8