KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / ne 13.11 2022 / Začátek: 14:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Lenka Karasová / Asistent rozhodčího: Jaroslav Hýbner , Linda Ivanová

Vyhrané sady: 7:19 / Vyhrané míčky: 232:268

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Vera Volkava
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 15
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 13
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Daša Šinkarová
Agata Zakrzewska
  • 9
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Monika Vybíralová
Kristýna Štefcová
  • 8
  • 4
  • 13
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 15
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Daša Šinkarová
Gabriela Štěpánová
  • 4
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Vera Volkava
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0
  • 5
  • 7
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Monika Vybíralová
Agata Zakrzewska
  • 10
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Daša Šinkarová
Kristýna Štefcová
  • 10
  • 9
  • 11
  • 4
  • 0
  • 12
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Monika Vybíralová
Gabriela Štěpánová
  • 8
  • 11
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Vera Volkava
Agata Zakrzewska
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 05.03.2023 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 9 53:13 26
2. TJ Ostrava KST 9 53:19 26
3. MH stolní tenis Ostrava 9 40:34 20
4. SVS Hradec Králové 9 41:33 19
5. TT Moravský Krumlov 9 40:37 19
6. SKST Charvát Havířov 9 41:38 19
7. SK Dobré 9 43:40 19
8. HB Ostrov H. Brod 9 38:35 18
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 9 26:46 14
10. SKST PLUS Hodonín B 9 29:48 14
11. SKST Vlašim A 9 29:49 13
12. SF SKK El Niňo Praha 9 13:54 9