KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / so 05.11 2022 / Začátek: 12:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Iva Suchá / Rozhodčí: Petr Švec / Asistent rozhodčího: Šimon Vožický

Vyhrané sady: 18:6 / Vyhrané míčky: 241:176

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Pytlíková
Monika Němečková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Linda Záděrová
Kateřina Rozínková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Fagr Adel Mohamed Hamed Shoman
Iva Čečotka Meidlová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 6
  • 9
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Linda Záděrová
Monika Němečková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 2
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Tereza Pytlíková
Iva Čečotka Meidlová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 8
  • 12
  • 5
  • 8
  • 11
  • 11
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Fagr Adel Mohamed Hamed Shoman
Kateřina Rozínková
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 0
  • 6
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Linda Záděrová
Iva Čečotka Meidlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Fagr Adel Mohamed Hamed Shoman
Monika Němečková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Tereza Pytlíková
Kateřina Rozínková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 03.03.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 9 53:13 26
2. TJ Ostrava KST 9 53:19 26
3. MH stolní tenis Ostrava 9 40:34 20
4. SVS Hradec Králové 9 41:33 19
5. TT Moravský Krumlov 9 40:37 19
6. SKST Charvát Havířov 9 41:38 19
7. SK Dobré 9 43:40 19
8. HB Ostrov H. Brod 9 38:35 18
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 9 26:46 14
10. SKST PLUS Hodonín B 9 29:48 14
11. SKST Vlašim A 9 29:49 13
12. SF SKK El Niňo Praha 9 13:54 9