KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 26.11 2022 / Začátek: 17:00

6:0

Asistent rozhodčího: Milan Bezdíček , Karel Štrbík , Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 18:2 / Vyhrané míčky: 210:130

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Agata Zakrzewska
Kateřina Rozínková
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 0
  • 6
  • 8
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Gabriela Štěpánová
Marharyta Saltanovska
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Kristýna Štefcová
Iva Čečotka Meidlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Gabriela Štěpánová
Kateřina Rozínková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 2
  • 11
  • 4
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Agata Zakrzewska
Iva Čečotka Meidlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Kristýna Štefcová
Marharyta Saltanovska
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Gabriela Štěpánová
Iva Čečotka Meidlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Kristýna Štefcová
Kateřina Rozínková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Agata Zakrzewska
Marharyta Saltanovska
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 25.02.2023 / 09:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 10 59:15 29
2. TJ Ostrava KST 10 55:25 27
3. MH stolní tenis Ostrava 10 46:37 23
4. SKST Charvát Havířov 10 47:38 22
5. SK Dobré 10 49:41 22
6. TT Moravský Krumlov 10 46:39 22
7. SVS Hradec Králové 10 43:39 20
8. HB Ostrov H. Brod 10 39:41 19
9. SKST PLUS Hodonín B 10 35:50 17
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 10 28:52 15
11. SKST Vlašim A 10 32:55 14
12. SF SKK El Niňo Praha 10 13:60 10