KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 26.11 2022 / Začátek: 12:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Michal Polák / Asistent rozhodčího: Lukáš Pijáček , Richard Brhel

Vyhrané sady: 22:6 / Vyhrané míčky: 299:211

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Natalia Partyka
Tamara Tomanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Helena Sommerová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Markéta Ševčíková
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Tamara Tomanová
  • 9
  • 9
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 4
  • 2
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Natalia Partyka
Nikita Petrovová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Markéta Ševčíková
Helena Sommerová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Nikita Petrovová
  • 10
  • 11
  • 6
  • 11
  • 8
  • 12
  • 3
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Markéta Ševčíková
Tamara Tomanová
  • 11
  • 11
  • 16
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 14
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Natalia Partyka
Helena Sommerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 25.02.2023 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 10 59:15 29
2. TJ Ostrava KST 10 55:25 27
3. MH stolní tenis Ostrava 10 46:37 23
4. SKST Charvát Havířov 10 47:38 22
5. SK Dobré 10 49:41 22
6. TT Moravský Krumlov 10 46:39 22
7. SVS Hradec Králové 10 43:39 20
8. HB Ostrov H. Brod 10 39:41 19
9. SKST PLUS Hodonín B 10 35:50 17
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 10 28:52 15
11. SKST Vlašim A 10 32:55 14
12. SF SKK El Niňo Praha 10 13:60 10