KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / pá 25.11 2022 / Začátek: 18:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Michal Polák / Asistent rozhodčího: Lukáš Pijáček , Erik Kvapil

Vyhrané sady: 18:4 / Vyhrané míčky: 230:130

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Natalia Partyka
Daniela Klepáčová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Nikoleta Puchovanová
  • 9
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Anna Klempererová
Martina Nováková
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 4
  • 9
  • 11
  • 13
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Daniela Klepáčová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 3
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Natalia Partyka
Martina Nováková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Karin Grofová
Nikoleta Puchovanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Martina Nováková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Karin Grofová
Daniela Klepáčová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Natalia Partyka
Nikoleta Puchovanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 26.02.2023 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 11 65:16 32
2. TJ Ostrava KST 11 61:29 30
3. MH stolní tenis Ostrava 11 52:37 26
4. TT Moravský Krumlov 11 52:41 25
5. SKST Charvát Havířov 11 52:43 24
6. SVS Hradec Králové 11 49:39 23
7. SK Dobré 11 51:47 23
8. HB Ostrov H. Brod 11 39:47 20
9. SKST PLUS Hodonín B 11 39:56 18
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 11 29:58 16
11. SKST Vlašim A 11 37:60 16
12. SF SKK El Niňo Praha 11 13:66 11