KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / ne 22.01 2023 / Začátek: 14:00

6:3

Vrchní rozhodčí: Michal Polák / Rozhodčí: Milan Jašek / Asistent rozhodčího: Linda Ivanová

Vyhrané sady: 20:15 / Vyhrané míčky: 330:323

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 3
  • 7
  • 2
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ying-Chen Chen
Tereza Bártová
  • 13
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 11
  • 8
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Hana Kubátová
  • 3
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Ying-Chen Chen
Olesia Stakhova
  • 11
  • 12
  • 9
  • 11
  • 11
  • 4
  • 14
  • 11
  • 5
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Hana Kubátová
  • 11
  • 2
  • 5
  • 10
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Tereza Bártová
  • 9
  • 12
  • 13
  • 10
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 12
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Ying-Chen Chen
Hana Kubátová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 9
  • 4
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Olesia Stakhova
  • 8
  • 8
  • 11
  • 11
  • 14
  • 11
  • 11
  • 3
  • 6
  • 12

3:2

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Tereza Bártová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.10.2022 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 14 83:20 41
2. TJ Ostrava KST 14 78:36 38
3. TT Moravský Krumlov 14 70:48 34
4. MH stolní tenis Ostrava 14 65:49 31
5. SVS Hradec Králové 14 58:56 27
6. HB Ostrov H. Brod 14 54:57 27
7. SK Dobré 14 60:64 27
8. SKST Charvát Havířov 14 53:61 27
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 14 46:69 24
10. SKST Vlašim A 14 52:71 23
11. SKST PLUS Hodonín B 14 48:69 23
12. SF SKK El Niňo Praha 14 17:84 14