KONEC

HB Ostrov H. Brod

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.01.2023 / 10:00

3:6
KONEC

SKST PLUS Hodonín B

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 21.01.2023 / 10:30

6:1
KONEC

SKST PLUS Hodonín

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 21.01.2023 / 14:30

6:1
KONEC

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

6:1
KONEC

MH stolní tenis Ostrava

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

3:6
KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

6:3
KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:00

6:1
KONEC

MH stolní tenis Ostrava

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:30

4:6
KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 22.01.2023 / 14:00

6:3
KONEC

TJ Sokol PP Hradec Králové

KT Praha

Extraliga mužů / 26.01.2023 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 17:00

KONEC

SKST Cheb

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín B

SKST Vlašim

Extraliga žen / 28.01.2023 / 18:00

3:6
KONEC

SKST PLUS Hodonín

SKST Vlašim

Extraliga žen / 29.01.2023 / 10:00

6:3
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov, H. Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 02.02.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SKST Liberec

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.02.2023 / 09:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 04.02.2023 / 12:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 05.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 09.02.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / ne 22.01 2023 / Začátek: 10:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Vlasta Svobodová / Asistent rozhodčího: Aleš Toman , Kristýna Bajgerová

Vyhrané sady: 23:10 / Vyhrané míčky: 323:270

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Nikita Petrovová
Eliška Koďousková
  • 11
  • 7
  • 7
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 7
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Tamara Tomanová
Adéla Sazimová
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Helena Sommerová
Zdena Blašková
  • 11
  • 13
  • 7
  • 11
  • 0
  • 3
  • 11
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Tamara Tomanová
Eliška Koďousková
  • 5
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 8
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Nikita Petrovová
Zdena Blašková
  • 8
  • 4
  • 12
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 10
  • 6
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Helena Sommerová
Adéla Sazimová
  • 11
  • 11
  • 10
  • 12
  • 0
  • 7
  • 7
  • 12
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Tamara Tomanová
Zdena Blašková
  • 11
  • 11
  • 4
  • 5
  • 11
  • 2
  • 4
  • 11
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Helena Sommerová
Eliška Koďousková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Nikita Petrovová
Adéla Sazimová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Helena Sommerová
Eliška Koďousková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 11

Helena Sommerová
Eliška Koďousková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 12

Nikita Petrovová
Eliška Koďousková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 13

Helena Sommerová
Eliška Koďousková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 14

Helena Sommerová
Eliška Koďousková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 15

Nikita Petrovová
Adéla Sazimová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 16

Helena Sommerová
Eliška Koďousková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 17

Nikita Petrovová
Adéla Sazimová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 14 83:20 41
2. TJ Ostrava KST 14 78:36 38
3. TT Moravský Krumlov 14 70:48 34
4. MH stolní tenis Ostrava 14 65:49 31
5. SVS Hradec Králové 14 58:56 27
6. HB Ostrov H. Brod 14 54:57 27
7. SK Dobré 14 60:64 27
8. SKST Charvát Havířov 14 53:61 27
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 14 46:69 24
10. SKST Vlašim 14 52:71 23
11. SKST PLUS Hodonín B 14 48:69 23
12. SF SKK El Niňo Praha 14 17:84 14