KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / pá 17.02 2023 / Začátek: 18:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Lenka Karasová / Asistent rozhodčího: Richard Brhel , Vladimír Brhel

Vyhrané sady: 20:8 / Vyhrané míčky: 288:217

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Barbora Kapounová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Natalia Partyka
Jana Vašendová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Anna Klempererová
Kristýna Mikulcová
  • 4
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Natalia Partyka
Barbora Kapounová
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 7
  • 4
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Kristýna Mikulcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Karin Grofová
Jana Vašendová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Natalia Partyka
Kristýna Mikulcová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 14
  • 13
  • 3
  • 11
  • 8
  • 16
  • 15

2:3

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Karin Grofová
Barbora Kapounová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 6
  • 8
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Jana Vašendová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 18 107:28 53
2. TJ Ostrava KST 18 99:45 48
3. TT Moravský Krumlov 18 90:63 44
4. MH stolní tenis Ostrava 18 83:66 39
5. SVS Hradec Králové 18 80:67 37
6. SKST Charvát Havířov 18 71:78 36
7. SK Dobré 18 81:81 36
8. HB Ostrov H. Brod 18 70:76 34
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 18 67:83 33
10. SKST Vlašim A 18 56:95 27
11. SKST PLUS Hodonín B 18 55:93 27
12. SF SKK El Niňo Praha 18 24:108 18