KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / so 25.02 2023 / Začátek: 10:00

0:6

Rozhodčí: Roman Šlechta / Asistent rozhodčího: Radek Kačer , Matyáš Lebeda

Vyhrané sady: 2:18 / Vyhrané míčky: 124:208

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Truněčková
Ekaterina Chernyavskaya
  • 5
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tereza Bártová
Chien Tung-Chuan
  • 3
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Adéla Zoubková
Eliška Šedová
  • 8
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Tereza Bártová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 11
  • 11
  • 7
  • 9
  • 4
  • 7
  • 2
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Anežka Truněčková
Eliška Šedová
  • 10
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Adéla Zoubková
Chien Tung-Chuan
  • 1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Tereza Bártová
Eliška Šedová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Adéla Zoubková
Ekaterina Chernyavskaya
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Anežka Truněčková
Chien Tung-Chuan
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 26.11.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 19 113:29 56
2. TJ Ostrava KST 19 100:51 49
3. TT Moravský Krumlov 19 96:63 47
4. MH stolní tenis Ostrava 19 88:71 41
5. SKST Charvát Havířov 19 77:78 39
6. SVS Hradec Králové 19 80:73 38
7. SK Dobré 19 82:87 37
8. HB Ostrov H. Brod 19 76:77 37
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 19 73:83 36
10. SKST Vlašim A 19 61:100 29
11. SKST PLUS Hodonín B 19 55:99 28
12. SF SKK El Niňo Praha 19 24:114 19