KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / so 25.02 2023 / Začátek: 17:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Lenka Karasová / Asistent rozhodčího: Jaroslav Hýbner , Sebastian Bureš

Vyhrané sady: 18:3 / Vyhrané míčky: 217:144

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Nikoleta Puchovanová
Veronika Kmeťová
  • 4
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 9
  • 3
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Ying-Chen Chen
Adéla Brhelová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Monika Vybíralová
Monika Pařízková
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 11
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Ying-Chen Chen
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Nikoleta Puchovanová
Monika Pařízková
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 5
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Monika Vybíralová
Adéla Brhelová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Ying-Chen Chen
Monika Pařízková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Monika Vybíralová
Veronika Kmeťová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Nikoleta Puchovanová
Adéla Brhelová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín B

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 19 113:29 56
2. TJ Ostrava KST 19 100:51 49
3. TT Moravský Krumlov 19 96:63 47
4. MH stolní tenis Ostrava 19 88:71 41
5. SKST Charvát Havířov 19 77:78 39
6. SVS Hradec Králové 19 80:73 38
7. SK Dobré 19 82:87 37
8. HB Ostrov H. Brod 19 76:77 37
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 19 73:83 36
10. SKST Vlašim A 19 61:100 29
11. SKST PLUS Hodonín B 19 55:99 28
12. SF SKK El Niňo Praha 19 24:114 19