KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / pá 24.02 2023 / Začátek: 18:00

5:5

Rozhodčí: Zdeněk Jirásek / Asistent rozhodčího: Olga Fantová , David Marel

Vyhrané sady: 18:20 / Vyhrané míčky: 351:389

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michaela Keroušová
Gabriela Štěpánová
  • 9
  • 13
  • 13
  • 10
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Agata Zakrzewska
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Klára Hrabicová
  • 11
  • 6
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Gabriela Štěpánová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 9
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Michaela Keroušová
Klára Hrabicová
  • 9
  • 6
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Agata Zakrzewska
  • 7
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Klára Hrabicová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Gabriela Štěpánová
  • 10
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 12
  • 9
  • 11
  • 8
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Anna Holejšovská
Agata Zakrzewska
  • 11
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Veronika Poláková Anna Matějovská
Gabriela Štěpánová Agata Zakrzewska
  • 12
  • 10
  • 9
  • 8
  • 0
  • 10
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 20 119:30 59
2. TJ Ostrava KST 20 106:51 52
3. TT Moravský Krumlov 20 102:66 50
4. MH stolní tenis Ostrava 20 94:71 44
5. SKST Charvát Havířov 20 82:83 41
6. SVS Hradec Králové 20 85:78 40
7. HB Ostrov H. Brod 20 81:82 39
8. SK Dobré 20 85:93 38
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 20 74:89 37
10. SKST Vlašim A 20 66:105 31
11. SKST PLUS Hodonín B 20 55:105 29
12. SF SKK El Niňo Praha 20 24:120 20