KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 22. kolo / pá 03.03 2023 / Začátek: 18:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Stanislav Bouček / Asistent rozhodčího: Monika Rozínková , Jan Rozínek

Vyhrané sady: 9:21 / Vyhrané míčky: 251:293

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Adéla Sazimová
Markéta Ševčíková
  • 6
  • 3
  • 11
  • 4
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Zdena Blašková
Anna Klempererová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 4
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Eliška Koďousková
Karin Grofová
  • 9
  • 4
  • 12
  • 6
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Zdena Blašková
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Vendula Šichanová
Karin Grofová
  • 8
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Eliška Koďousková
Anna Klempererová
  • 6
  • 10
  • 11
  • 10
  • 0
  • 11
  • 12
  • 7
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Zdena Blašková
Karin Grofová
  • 6
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Eliška Koďousková
Markéta Ševčíková
  • 5
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Vendula Šichanová
Anna Klempererová
  • 9
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:7

další vzájemná utkání

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 31.03.2023 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

SK Dobré

Extraliga žen / 10.03.2023 / 17:00 /

SKST PLUS Hodonín

SK Dobré

Extraliga žen / 11.11.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 22 131:36 65
2. TJ Ostrava KST 22 118:55 58
3. TT Moravský Krumlov 22 114:71 56
4. MH stolní tenis Ostrava 22 98:83 46
5. HB Ostrov H. Brod 22 93:83 45
6. SKST Charvát Havířov 22 91:93 45
7. SVS Hradec Králové 22 95:85 44
8. SK Dobré 22 93:99 42
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 22 84:98 41
10. SKST Vlašim A 22 69:117 33
11. SKST PLUS Hodonín B 22 56:117 31
12. SF SKK El Niňo Praha 22 27:132 22