KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

KONEC

Extraliga žen / 22. kolo / ne 05.03 2023 / Začátek: 10:00

6:1

Rozhodčí: Jan Tomanec , Markéta Tomancová / Asistent rozhodčího: Terezie Sazimová

Vyhrané sady: 23:5 / Vyhrané míčky: 300:203

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Olesia Stakhova
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Hana Kubátová
Simona Holubová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Tereza Bártová
Monika Pařízková
  • 11
  • 11
  • 8
  • 14
  • 6
  • 5
  • 6
  • 11
  • 16
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Hana Kubátová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 9
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Olesia Stakhova
Monika Pařízková
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Tereza Bártová
Simona Holubová
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 11
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Hana Kubátová
Monika Pařízková
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 6
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Tereza Bártová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Olesia Stakhova
Simona Holubová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín B

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.11.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 22 131:36 65
2. TJ Ostrava KST 22 118:55 58
3. TT Moravský Krumlov 22 114:71 56
4. MH stolní tenis Ostrava 22 98:83 46
5. HB Ostrov H. Brod 22 93:83 45
6. SKST Charvát Havířov 22 91:93 45
7. SVS Hradec Králové 22 95:85 44
8. SK Dobré 22 93:99 42
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 22 84:98 41
10. SKST Vlašim A 22 69:117 33
11. SKST PLUS Hodonín B 22 56:117 31
12. SF SKK El Niňo Praha 22 27:132 22