KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 22. kolo / pá 03.03 2023 / Začátek: 18:00

3:6

Vrchní rozhodčí: Luboš Pěnkava / Asistent rozhodčího: Olga Fantová , Monika Jírová

Vyhrané sady: 11:21 / Vyhrané míčky: 231:291

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anna Holejšovská
Lenka Harabaszová
  • 6
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Lin Chia-Hsuan
  • 5
  • 11
  • 6
  • 6
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Ekaterina Chernyavskaya
  • 6
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 6
  • 11
  • 6
  • 11
  • 9
  • 11
  • 2

3:2

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Anna Holejšovská
Ekaterina Chernyavskaya
  • 2
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Lin Chia-Hsuan
  • 11
  • 2
  • 8
  • 7
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Eliška Šedová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Lenka Harabaszová
  • 2
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 1
  • 4
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Kristýna Pěnkavová
Lin Chia-Hsuan
  • 4
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

TT Moravský Krumlov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 05.11.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 22 131:36 65
2. TJ Ostrava KST 22 118:55 58
3. TT Moravský Krumlov 22 114:71 56
4. MH stolní tenis Ostrava 22 98:83 46
5. HB Ostrov H. Brod 22 93:83 45
6. SKST Charvát Havířov 22 91:93 45
7. SVS Hradec Králové 22 95:85 44
8. SK Dobré 22 93:99 42
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 22 84:98 41
10. SKST Vlašim A 22 69:117 33
11. SKST PLUS Hodonín B 22 56:117 31
12. SF SKK El Niňo Praha 22 27:132 22