KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / pá 29.09 2023 / Začátek: 18:00

6:3

Vrchní rozhodčí: Iva Suchá / Asistent rozhodčího: Veronika Švecová , Petr Švec

Vyhrané sady: 22:13 / Vyhrané míčky: 350:325

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Linda Záděrová
Nikita Petrovová
  • 12
  • 6
  • 7
  • 8
  • 0
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tatiana Kukulková
Helena Sommerová
  • 11
  • 9
  • 12
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 10
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Zdena Blašková
Tamara Tomanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Tatiana Kukulková
Nikita Petrovová
  • 8
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 10
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Linda Záděrová
Tamara Tomanová
  • 5
  • 11
  • 9
  • 6
  • 0
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Zdena Blašková
Helena Sommerová
  • 6
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Tatiana Kukulková
Tamara Tomanová
  • 11
  • 8
  • 12
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 10
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Zdena Blašková
Nikita Petrovová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 10
  • 8
  • 7
  • 11
  • 9
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Linda Záděrová
Helena Sommerová
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 12
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 5 30:10 15
2. SKST PLUS Hodonín A 4 23:14 11
3. TT Moravský Krumlov 4 23:16 11
4. SKST Charvát Havířov 4 21:16 10
5. SK Dobré 5 25:22 10
6. SVS Hradec Králové PROFIRISK 5 22:22 9
7. TJ Ostrava KST 5 22:23 8
8. SKST Vlašim A 5 12:26 8
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4 17:22 6
10. MK Řeznovice 4 13:22 6
11. MH stolní tenis Ostrava 5 14:29 6