KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / so 23.09 2023 / Začátek: 18:00

6:3

Rozhodčí: Jan Tomanec / Asistent rozhodčího: Anežka Truněčková , Jana Tomášková

Vyhrané sady: 20:15 / Vyhrané míčky: 332:297

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Tereza Bártová
Monika Pařízková
  • 6
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 7
  • 4
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Hana Kubátová
Eliška Štullerová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Olesia Stakhova
Jana Vašendová
  • 9
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Hana Kubátová
Monika Pařízková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 6
  • 7
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Tereza Bártová
Jana Vašendová
  • 7
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Olesia Stakhova
Eliška Štullerová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Hana Kubátová
Jana Vašendová
  • 11
  • 4
  • 13
  • 7
  • 9
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Olesia Stakhova
Monika Pařízková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 4
  • 11
  • 9
  • 6
  • 11
  • 11
  • 1

3:2

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Tereza Bártová
Eliška Štullerová
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 4
  • 6
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 6 36:13 18
2. SKST PLUS Hodonín A 5 29:17 14
3. SKST Charvát Havířov 5 27:20 13
4. TT Moravský Krumlov 5 26:22 12
5. SVS Hradec Králové PROFIRISK 6 28:25 12
6. TJ Ostrava KST 6 28:24 11
7. SK Dobré 6 26:28 11
8. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 6 26:30 10
9. SKST Vlašim A 6 14:32 9
10. MK Řeznovice 5 17:28 7
11. MH stolní tenis Ostrava 6 17:35 7