KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / so 09.09 2023 / Začátek: 18:00

3:6

Asistent rozhodčího: Lukáš Rotrekl , Jiří Továrek , Michal Makovický

Vyhrané sady: 11:21 / Vyhrané míčky: 235:290

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Natálie Šedová
Klára Hrabicová
  • 6
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ekaterina Chernyavskaya
Agata Zakrzewska
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 9
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Lin Chia-Hsuan
Alice Chang Li Sian
  • 9
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Ekaterina Chernyavskaya
Klára Hrabicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Natálie Šedová
Alice Chang Li Sian
  • 1
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Lin Chia-Hsuan
Agata Zakrzewska
  • 9
  • 11
  • 11
  • 8
  • 8
  • 11
  • 1
  • 3
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Ekaterina Chernyavskaya
Alice Chang Li Sian
  • 4
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Lin Chia-Hsuan
Klára Hrabicová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 3
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Natálie Šedová
Agata Zakrzewska
  • 2
  • 2
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 7 42:16 21
2. SKST PLUS Hodonín A 7 38:23 18
3. SKST Charvát Havířov 6 33:23 16
4. TJ Ostrava KST 7 34:27 14
5. SK Dobré 7 32:29 14
6. TT Moravský Krumlov 6 29:28 13
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 7 31:31 13
8. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 7 27:36 11
9. SKST Vlašim A 7 14:38 10
10. MK Řeznovice 6 22:33 9
11. MH stolní tenis Ostrava 7 22:40 9