KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / pá 17.11 2023 / Začátek: 18:00

6:2

Asistent rozhodčího: Kristýna Bajgerová , Pavel Schneider , Petr Novák

Vyhrané sady: 21:8 / Vyhrané míčky: 288:218

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Nikita Petrovová
Monika Pařízková
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 7
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Helena Sommerová
Eliška Štullerová
  • 13
  • 6
  • 11
  • 10
  • 9
  • 11
  • 11
  • 8
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tamara Tomanová
Jana Vašendová
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Helena Sommerová
Monika Pařízková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Lucie Masopustová
Jana Vašendová
  • 9
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Tamara Tomanová
Eliška Štullerová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Helena Sommerová
Jana Vašendová
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 6
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Tamara Tomanová
Monika Pařízková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Lucie Masopustová
Eliška Štullerová
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

1:0

Stav utkání po zápase: 7:2

další vzájemná utkání

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 8 48:19 24
2. SKST PLUS Hodonín A 8 43:28 20
3. SKST Charvát Havířov 8 42:30 20
4. TJ Ostrava KST 8 40:29 17
5. TT Moravský Krumlov 7 35:32 16
6. SK Dobré 8 37:34 16
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 8 37:35 16
8. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 8 31:42 12
9. SKST Vlašim A 8 15:44 11
10. MK Řeznovice 7 26:39 10
11. MH stolní tenis Ostrava 8 24:46 10