KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / so 18.11 2023 / Začátek: 10:00

6:0

Rozhodčí: Tomáš Kindl / Asistent rozhodčího: Kristýna Bajgerová , Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 18:1 / Vyhrané míčky: 206:93

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Nikita Petrovová
Monika Vybíralová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Tamara Tomanová
Linda Ratajská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Helena Sommerová
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Tamara Tomanová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0
  • 2
  • 11
  • 9
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Nikita Petrovová
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Helena Sommerová
Linda Ratajská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Tamara Tomanová
Kristýna Štefcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Helena Sommerová
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Nikita Petrovová
Linda Ratajská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 09.03.2024 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 9 54:23 27
2. SKST PLUS Hodonín A 9 49:29 23
3. SKST Charvát Havířov 9 46:36 21
4. TJ Ostrava KST 9 46:29 20
5. SK Dobré 9 43:38 19
6. TT Moravský Krumlov 8 41:36 19
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 9 38:41 17
8. MK Řeznovice 9 36:47 14
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 9 31:48 13
10. SKST Vlašim A 9 17:50 12
11. MH stolní tenis Ostrava 9 28:52 11