KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / ne 26.11 2023 / Začátek: 15:00

6:2

Rozhodčí: Václav Šural / Asistent rozhodčího: Jaroslav Hýbner , Antonín Uher , Jaroslav Hýbner

Vyhrané sady: 21:11 / Vyhrané míčky: 309:258

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Eliška Štullerová
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 0
  • 4
  • 9
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kristýna Štefcová
Monika Pařízková
  • 14
  • 9
  • 4
  • 4
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Jana Vašendová
  • 11
  • 12
  • 7
  • 4
  • 11
  • 2
  • 10
  • 11
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Kristýna Štefcová
Eliška Štullerová
  • 11
  • 12
  • 9
  • 11
  • 0
  • 6
  • 10
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Jana Vašendová
  • 6
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 11
  • 4
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Monika Pařízková
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 3
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Kristýna Štefcová
Jana Vašendová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 4
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Eliška Štullerová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Monika Pařízková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MH stolní tenis Ostrava

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 10 60:27 30
2. SKST PLUS Hodonín A 10 55:29 26
3. SKST Charvát Havířov 10 52:37 24
4. TT Moravský Krumlov 10 51:43 23
5. TJ Ostrava KST 10 46:35 21
6. SK Dobré 10 48:43 21
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 10 39:47 18
8. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 10 37:50 16
9. MK Řeznovice 10 41:52 16
10. SKST Vlašim A 10 18:56 13
11. MH stolní tenis Ostrava 10 30:58 12