KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / st 15.11 2023 / Začátek: 18:30

6:1

Vrchní rozhodčí: Dana Harvánková / Asistent rozhodčího: Karel Štrbík , Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 23:7 / Vyhrané míčky: 295:231

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Gabriela Štěpánová
Hana Kubátová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0
  • 9
  • 5
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Agata Zakrzewska
Tereza Bártová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Alice Chang Li Sian
Olesia Stakhova
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Agata Zakrzewska
Hana Kubátová
  • 7
  • 2
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 8
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Gabriela Štěpánová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0
  • 8
  • 9
  • 11
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Alice Chang Li Sian
Tereza Bártová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Agata Zakrzewska
Olesia Stakhova
  • 7
  • 13
  • 7
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 10
  • 1

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Alice Chang Li Sian
Hana Kubátová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Gabriela Štěpánová
Tereza Bártová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové PROFIRISK

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 16.03.2024 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 10 60:27 30
2. SKST PLUS Hodonín A 10 55:29 26
3. SKST Charvát Havířov 10 52:37 24
4. TT Moravský Krumlov 10 51:43 23
5. TJ Ostrava KST 10 46:35 21
6. SK Dobré 10 48:43 21
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 10 39:47 18
8. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 10 37:50 16
9. MK Řeznovice 10 41:52 16
10. SKST Vlašim A 10 18:56 13
11. MH stolní tenis Ostrava 10 30:58 12