KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 12. kolo / ne 28.01 2024 / Začátek: 14:00

3:6

Asistent rozhodčího: Jana Hranická , Dana Járová , Zdeněk Manda

Vyhrané sady: 18:21 / Vyhrané míčky: 326:356

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Eliška Štullerová
Adéla Sazimová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Monika Pařízková
Aleksandra Michalak
  • 5
  • 11
  • 7
  • 11
  • 6
  • 11
  • 9
  • 11
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Jana Vašendová
Melanie Rebecca Diaz Gonzales
  • 6
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 4
  • 8
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Monika Pařízková
Adéla Sazimová
  • 11
  • 10
  • 11
  • 5
  • 5
  • 4
  • 12
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Eliška Štullerová
Melanie Rebecca Diaz Gonzales
  • 8
  • 3
  • 11
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Jana Vašendová
Aleksandra Michalak
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 4
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Monika Pařízková
Melanie Rebecca Diaz Gonzales
  • 7
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Jana Vašendová
Adéla Sazimová
  • 13
  • 6
  • 2
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Eliška Štullerová
Aleksandra Michalak
  • 7
  • 11
  • 11
  • 6
  • 4
  • 11
  • 9
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SK Dobré

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 22.09.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 14 84:36 42
2. SKST PLUS Hodonín A 13 73:32 35
3. SK Dobré 14 67:60 31
4. SKST Charvát Havířov 13 60:54 28
5. TT Moravský Krumlov 13 65:58 28
6. TJ Ostrava KST 13 60:50 27
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 14 57:64 26
8. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 13 51:62 23
9. MK Řeznovice 13 54:67 21
10. MH stolní tenis Ostrava 14 44:77 18
11. SKST Vlašim A 14 25:80 17