KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

ŽIVĚ

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

ŽIVĚ

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / pá 08.03 2024 / Začátek: 17:00

6:3

Rozhodčí: Václav Šural / Asistent rozhodčího: Sára Šíblová , Richard Brhel

Vyhrané sady: 20:12 / Vyhrané míčky: 307:269

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Karin Grofová
Hana Kubátová
  • 12
  • 11
  • 9
  • 4
  • 7
  • 10
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Tereza Bártová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Anna Klempererová
Olesia Stakhova
  • 7
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 8
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Hana Kubátová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Karin Grofová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Anna Klempererová
Tereza Bártová
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Olesia Stakhova
  • 8
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Anna Klempererová
Hana Kubátová
  • 9
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Karin Grofová
Tereza Bártová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 4
  • 11
  • 7
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové PROFIRISK

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 18.11.2023 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 19 110:53 54
2. SKST PLUS Hodonín A 19 109:42 53
3. SKST Charvát Havířov 19 89:72 42
4. TJ Ostrava KST 19 90:74 40
5. SK Dobré 19 89:83 40
6. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 19 81:84 37
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 19 77:88 35
8. MK Řeznovice 19 82:89 35
9. TT Moravský Krumlov 18 78:85 35
10. MH stolní tenis Ostrava 19 52:107 23
11. SKST Vlašim A 19 30:110 22