KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / pá 14.09 2012 / Začátek: 16:00

0:6

Vyhrané sady: 4:18 / Vyhrané míčky: 139:232

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Veronika Kmeťová
  • 7
  • 11
  • 7
  • 5
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Barbora Blechová
Lucia Ivanová
  • 8
  • 11
  • 6
  • 11
  • 5
  • 11
  • 8
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Klára Ševčíková
Barbora Kapounová
  • 5
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Barbora Blechová
Veronika Kmeťová
  • 10
  • 4
  • 2
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Barbora Kapounová
  • 4
  • 10
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 12
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Petra Kotásková
Lucia Ivanová
  • 4
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Barbora Blechová
Barbora Kapounová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Petra Kotásková
Veronika Kmeťová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Lucia Ivanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 20.12.2012 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 1 6:0 3
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 1 6:2 3
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 1 6:0 3
4. BSK Malenovice A 1 6:2 3
5. Spartak Hluk A MP Dream 1 6:3 3
6. SK Dobré A 1 0:6 1
7. SKST Dubňany A 1 0:6 1
8. Baník Havířov A 1 2:6 1
9. SKST Vlašim A 1 3:6 1
10. TTC Litoměřice A 1 2:6 1