KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / pá 16.11 2012 / Začátek: 18:00

6:0

Vyhrané sady: 18:4 / Vyhrané míčky: 238:183

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Olesia Stakhova
Karolína Mynářová
  • 11
  • 12
  • 12
  • 11
  • 0
  • 6
  • 10
  • 14
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Aneta Konečná
Adriána Cisáriková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Daniela Vítovcová
Taťána Literáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Aneta Konečná
Karolína Mynářová
  • 10
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 12
  • 6
  • 12
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Olesia Stakhova
Taťána Literáková
  • 13
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Daniela Vítovcová
Adriána Cisáriková
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0
  • 3
  • 11
  • 7
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Aneta Konečná
Taťána Literáková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Daniela Vítovcová
Karolína Mynářová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Olesia Stakhova
Adriána Cisáriková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Aneta Konečná
Karolína Mynářová Adriána Cisáriková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Baník Havířov A

SK Dobré A

Extraliga žen / 24.03.2013 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 6 35:7 17
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 6 35:16 17
3. SK Dobré A 7 32:19 17
4. SK Frýdlant nad Ostravicí A 6 31:7 16
5. Spartak Hluk A MP Dream 6 28:18 14
6. SKST Dubňany A 6 16:28 10
7. BSK Malenovice A 6 19:28 10
8. SKST Vlašim A 7 21:39 9
9. Baník Havířov A 7 16:40 9
10. TTC Litoměřice A 7 9:40 9