KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / so 27.10 2012 / Začátek: 10:30

6:3

Vyhrané sady: 20:12 / Vyhrané míčky: 309:231

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Vivien Éllö
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Magdalena Šubíková
Taťána Literáková
  • 5
  • 14
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 16
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ganna Gaponova
Karolína Mynářová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Magdalena Šubíková
Nikita Petrovová
  • 3
  • 8
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Vivien Éllö
Karolína Mynářová
  • 10
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 12
  • 8
  • 8
  • 12
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Ganna Gaponova
Taťána Literáková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 8
  • 3
  • 11
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Veronika Tušlová
Karolína Mynářová
  • 7
  • 6
  • 14
  • 6
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Ganna Gaponova
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 1
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Vivien Éllö
Taťána Literáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

Baník Havířov A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 09.02.2013 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SK Frýdlant nad Ostravicí A 5 25:7 13
2. SK Dobré A 5 24:13 13
3. SKST Mart Hodonín A 4 24:2 12
4. MSK ČP Břeclav A Gumotex 4 24:9 12
5. Spartak Hluk A MP Dream 4 16:16 8
6. SKST Dubňany A 4 12:16 8
7. Baník Havířov A 5 15:28 7
8. BSK Malenovice A 5 13:26 7
9. TTC Litoměřice A 5 9:28 7
10. SKST Vlašim A 5 13:30 5