KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / ne 18.11 2012 / Začátek: 14:00

6:1

Vyhrané sady: 20:8 / Vyhrané míčky: 281:244

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Čechová
Heda Eisnerová
  • 10
  • 3
  • 11
  • 12
  • 2
  • 12
  • 11
  • 8
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Harabaszová
Klára Špačková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Lucia Truksová
Petra Prášilová
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lenka Harabaszová
Heda Eisnerová
  • 10
  • 11
  • 15
  • 11
  • 0
  • 12
  • 4
  • 13
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Kateřina Čechová
Petra Prášilová
  • 5
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 5
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Lucia Truksová
Klára Špačková
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Lenka Harabaszová
Petra Prášilová
  • 11
  • 6
  • 6
  • 11
  • 12
  • 7
  • 11
  • 11
  • 6
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Lucia Truksová
Heda Eisnerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kateřina Čechová
Klára Špačková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TTC Litoměřice A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 10.03.2013 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 7 41:7 20
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 7 41:16 20
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 7 37:7 19
4. SK Dobré A 7 32:19 17
5. Spartak Hluk A MP Dream 7 28:24 15
6. BSK Malenovice A 7 25:29 13
7. SKST Dubňany A 7 16:34 11
8. SKST Vlašim A 8 21:45 10
9. TTC Litoměřice A 8 10:46 10
10. Baník Havířov A 7 16:40 9