KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / so 01.12 2012 / Začátek: 15:00

5:5

Vyhrané sady: 21:22 / Vyhrané míčky: 400:389

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Martina Štiková
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 11
  • 13
  • 5
  • 11
  • 7
  • 8
  • 15
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 3
  • 5
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Monika Vybíralová
Lucia Truksová
  • 9
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Lenka Harabaszová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 10
  • 5
  • 11
  • 7
  • 4
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Martina Štiková
Lucia Truksová
  • 8
  • 11
  • 5
  • 6
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Monika Vybíralová
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
Lucia Truksová
  • 8
  • 3
  • 15
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 13
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Monika Vybíralová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 11
  • 2
  • 7
  • 0
  • 13
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Martina Štiková
Kateřina Čechová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 6
  • 11
  • 6
  • 11
  • 4
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Martina Štiková Aneta Širučková
Lenka Harabaszová Lucia Truksová
  • 15
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 17
  • 8
  • 6
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

BSK Malenovice A

Spartak Hluk A MP Dream

Extraliga žen / 23.03.2013 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 8 47:7 23
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 8 46:21 22
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 8 42:12 21
4. SK Dobré A 8 38:20 20
5. Spartak Hluk A MP Dream 8 33:29 17
6. BSK Malenovice A 8 30:34 15
7. SKST Vlašim A 9 27:45 13
8. SKST Dubňany A 8 17:40 12
9. TTC Litoměřice A 9 10:52 11
10. Baník Havířov A 8 16:46 10