KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / so 01.12 2012 / Začátek: 16:00

1:6

Vyhrané sady: 10:23 / Vyhrané míčky: 265:327

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Olesia Stakhova
  • 11
  • 7
  • 7
  • 7
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Alexandra Pelcmanová
Aneta Konečná
  • 11
  • 8
  • 8
  • 11
  • 6
  • 8
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Mária Kraželová
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 6
  • 7
  • 7
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Alexandra Pelcmanová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 8
  • 7
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 7
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Daniela Vítovcová
  • 4
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Mária Kraželová
Aneta Konečná
  • 11
  • 5
  • 4
  • 6
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Alexandra Pelcmanová
Daniela Vítovcová
  • 9
  • 9
  • 12
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 10
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Mária Kraželová
Olesia Stakhova
  • 1
  • 11
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Aneta Konečná
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Dobré A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 22.03.2013 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 8 47:7 23
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 8 46:21 22
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 8 42:12 21
4. SK Dobré A 8 38:20 20
5. Spartak Hluk A MP Dream 8 33:29 17
6. BSK Malenovice A 8 30:34 15
7. SKST Vlašim A 9 27:45 13
8. SKST Dubňany A 8 17:40 12
9. TTC Litoměřice A 9 10:52 11
10. Baník Havířov A 8 16:46 10