KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / so 09.02 2013 / Začátek: 14:00

3:6

Vyhrané sady: 11:20 / Vyhrané míčky: 249:296

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lucia Truksová
Hana Kubátová
  • 4
  • 6
  • 11
  • 10
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Harabaszová
Karin Grofová
  • 5
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Kateřina Čechová
Karin Grofová
  • 5
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Lenka Harabaszová
Hana Kubátová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Lucia Truksová
Karin Grofová
  • 3
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Kateřina Čechová
Hana Kubátová
  • 2
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Lenka Harabaszová Lucia Truksová
Hana Kubátová Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

BSK Malenovice A

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 02.04.2013 / 14:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 01.04.2013 / 17:00 /

SK Frýdlant nad Ostravicí A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 27.10.2012 / 16:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 13 77:11 38
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 13 76:28 37
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 14 74:29 37
4. SK Dobré A 14 60:46 31
5. Spartak Hluk A MP Dream 13 53:50 28
6. BSK Malenovice A 14 54:63 25
7. SKST Dubňany A 13 32:61 21
8. Baník Havířov A 14 41:72 21
9. SKST Vlašim A 14 34:75 18
10. TTC Litoměřice A 14 16:82 16