KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / pá 04.01 2013 / Začátek: 19:00

0:6

Vyhrané sady: 2:18 / Vyhrané míčky: 138:226

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Vivien Éllö
  • 6
  • 5
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Ganna Gaponova
  • 14
  • 11
  • 2
  • 4
  • 0
  • 16
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Martina Romanová
Katsiaryna Baravok
  • 13
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 15
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Vivien Éllö
  • 4
  • 3
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Katsiaryna Baravok
  • 6
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Martina Romanová
Ganna Gaponova
  • 5
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
Katsiaryna Baravok
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Martina Romanová
Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Ganna Gaponova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Aneta Širučková Monika Vybíralová
Ganna Gaponova Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Spartak Hluk A MP Dream

Extraliga žen / 24.09.2012 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK ČP Břeclav A Gumotex 12 70:27 34
2. SK Frýdlant nad Ostravicí A 12 66:20 33
3. SKST Mart Hodonín A 11 65:9 32
4. SK Dobré A 12 50:38 27
5. Spartak Hluk A MP Dream 12 47:46 25
6. BSK Malenovice A 12 45:56 21
7. SKST Dubňany A 11 25:55 17
8. Baník Havířov A 12 34:65 17
9. SKST Vlašim A 12 32:63 16
10. TTC Litoměřice A 12 15:70 14