KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / so 05.01 2013 / Začátek: 17:00

0:6

Vyhrané sady: 4:18 / Vyhrané míčky: 168:233

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Olesia Stakhova
Dagmar Ilievová
  • 6
  • 11
  • 9
  • 8
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Daniela Vítovcová
Karin Grofová
  • 7
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Aneta Konečná
Hana Kubátová
  • 7
  • 7
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Daniela Vítovcová
Dagmar Ilievová
  • 6
  • 6
  • 13
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Olesia Stakhova
Hana Kubátová
  • 6
  • 4
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Aneta Konečná
Karin Grofová
  • 6
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Daniela Vítovcová
Hana Kubátová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Aneta Konečná
Dagmar Ilievová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Olesia Stakhova
Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Daniela Vítovcová
Hana Kubátová Dagmar Ilievová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Frýdlant nad Ostravicí A

SK Dobré A

Extraliga žen / 22.09.2012 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 10 59:8 29
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 10 58:27 28
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 10 54:14 27
4. SK Dobré A 10 39:32 22
5. Spartak Hluk A MP Dream 10 41:38 21
6. BSK Malenovice A 10 39:45 18
7. SKST Dubňany A 10 23:49 16
8. SKST Vlašim A 10 30:51 14
9. Baník Havířov A 10 24:57 13
10. TTC Litoměřice A 10 12:58 12