KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 12. kolo / ne 06.01 2013 / Začátek: 14:00

4:6

Vyhrané sady: 16:19 / Vyhrané míčky: 334:316

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Karolína Mynářová
Karin Grofová
  • 8
  • 5
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Alina Arlouskaya
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Maryia Kuchuk
Hana Kubátová
  • 11
  • 5
  • 6
  • 11
  • 4
  • 7
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Alina Arlouskaya
Karin Grofová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 3
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Karolína Mynářová
Hana Kubátová
  • 10
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Maryia Kuchuk
Dagmar Ilievová
  • 9
  • 7
  • 15
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 17
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Alina Arlouskaya
Hana Kubátová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Maryia Kuchuk
Karin Grofová
  • 6
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Karolína Mynářová
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0
  • 3
  • 11
  • 5
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Alina Arlouskaya Karolína Mynářová
Hana Kubátová Karin Grofová
  • 11
  • 13
  • 13
  • 11
  • 8
  • 7
  • 15
  • 15
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Baník Havířov A

Extraliga žen / 23.09.2012 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK ČP Břeclav A Gumotex 11 64:27 31
2. SK Frýdlant nad Ostravicí A 11 60:18 30
3. SKST Mart Hodonín A 10 59:8 29
4. SK Dobré A 11 44:37 24
5. Spartak Hluk A MP Dream 11 47:40 24
6. BSK Malenovice A 11 44:50 20
7. SKST Dubňany A 10 23:49 16
8. SKST Vlašim A 11 30:57 15
9. Baník Havířov A 11 28:63 14
10. TTC Litoměřice A 11 14:64 13