KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / so 12.01 2013 / Začátek: 15:00

2:6

Vyhrané sady: 10:20 / Vyhrané míčky: 223:291

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Stará
Karolína Mynářová
  • 8
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Maryia Kuchuk
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Monika Jírová
Alina Arlouskaya
  • 5
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Karolína Mynářová
  • 11
  • 8
  • 4
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 8
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Kateřina Stará
Alina Arlouskaya
  • 1
  • 6
  • 12
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Monika Jírová
Maryia Kuchuk
  • 3
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Alina Arlouskaya
  • 12
  • 4
  • 10
  • 11
  • 8
  • 10
  • 11
  • 12
  • 6
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Monika Jírová
Karolína Mynářová
  • 7
  • 11
  • 7
  • 4
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:6

další vzájemná utkání

Baník Havířov A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 29.09.2012 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK ČP Břeclav A Gumotex 12 70:27 34
2. SK Frýdlant nad Ostravicí A 12 66:20 33
3. SKST Mart Hodonín A 11 65:9 32
4. SK Dobré A 12 50:38 27
5. Spartak Hluk A MP Dream 12 47:46 25
6. BSK Malenovice A 12 45:56 21
7. SKST Dubňany A 11 25:55 17
8. Baník Havířov A 12 34:65 17
9. SKST Vlašim A 12 32:63 16
10. TTC Litoměřice A 12 15:70 14