KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / ne 13.01 2013 / Začátek: 14:00

6:1

Vyhrané sady: 21:11 / Vyhrané míčky: 311:276

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Blanka Jakubcová
Mária Kraželová
  • 11
  • 12
  • 10
  • 11
  • 0
  • 9
  • 10
  • 12
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Lucia Truksová
Petra Pintová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Lenka Harabaszová
Alexandra Pelcmanová
  • 6
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lucia Truksová
Mária Kraželová
  • 7
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 6
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Blanka Jakubcová
Alexandra Pelcmanová
  • 5
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 8
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Lenka Harabaszová
Petra Pintová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 12
  • 0
  • 9
  • 4
  • 14
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Lucia Truksová
Alexandra Pelcmanová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 6
  • 12
  • 7
  • 3
  • 11
  • 11
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Lenka Harabaszová
Mária Kraželová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Blanka Jakubcová
Petra Pintová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Lenka Harabaszová Lucia Truksová
Alexandra Pelcmanová Mária Kraželová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Dubňany A

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 25.11.2012 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 12 71:11 35
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 12 70:27 34
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 13 68:26 34
4. SK Dobré A 13 56:40 30
5. Spartak Hluk A MP Dream 12 47:46 25
6. BSK Malenovice A 13 51:57 24
7. Baník Havířov A 13 40:66 20
8. SKST Dubňany A 12 26:61 18
9. SKST Vlašim A 13 34:69 17
10. TTC Litoměřice A 13 16:76 15