KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / pá 08.02 2013 / Začátek: 19:00

6:1

Vyhrané sady: 23:3 / Vyhrané míčky: 282:141

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Ivana Pelcmanová
Petra Prášilová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kateřina Pěnkavová
Heda Eisnerová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Hana Matelová
Denisa Hošková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Kateřina Pěnkavová
Petra Prášilová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Ivana Pelcmanová
Denisa Hošková
  • 11
  • 11
  • 6
  • 13
  • 8
  • 3
  • 1
  • 11
  • 15
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Hana Matelová
Heda Eisnerová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Kateřina Pěnkavová
Denisa Hošková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Hana Matelová
Petra Prášilová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Ivana Pelcmanová
Heda Eisnerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TTC Litoměřice A

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 28.10.2012 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 14 83:12 41
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 14 82:30 40
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 14 74:29 37
4. SK Dobré A 15 62:52 32
5. Spartak Hluk A MP Dream 14 59:51 31
6. BSK Malenovice A 14 54:63 25
7. SKST Dubňany A 14 38:62 24
8. Baník Havířov A 15 42:78 22
9. SKST Vlašim A 15 35:81 19
10. TTC Litoměřice A 15 17:88 17