KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / ne 10.02 2013 / Začátek: 10:00

6:1

Vyhrané sady: 20:11 / Vyhrané míčky: 328:280

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Mária Kraželová
Veronika Poláková
  • 11
  • 9
  • 6
  • 13
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Alexandra Pelcmanová
Kateřina Stará
  • 11
  • 12
  • 12
  • 0
  • 0
  • 7
  • 10
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Petra Pintová
Michaela Keroušová
  • 10
  • 8
  • 11
  • 11
  • 12
  • 12
  • 11
  • 8
  • 8
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Alexandra Pelcmanová
Veronika Poláková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 9
  • 7
  • 9
  • 14
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Mária Kraželová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 9
  • 14
  • 11
  • 7
  • 6
  • 11
  • 16
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Alina Nikitchanka
Kateřina Stará
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 6
  • 13
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Alexandra Pelcmanová
Michaela Keroušová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 3
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Alina Nikitchanka
Veronika Poláková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Mária Kraželová
Kateřina Stará
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim A

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 28.10.2012 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 14 83:12 41
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 14 82:30 40
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 14 74:29 37
4. SK Dobré A 15 62:52 32
5. Spartak Hluk A MP Dream 14 59:51 31
6. BSK Malenovice A 14 54:63 25
7. SKST Dubňany A 14 38:62 24
8. Baník Havířov A 15 42:78 22
9. SKST Vlašim A 15 35:81 19
10. TTC Litoměřice A 15 17:88 17