KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / so 23.03 2013 / Začátek: 14:00

1:6

Vyhrané sady: 9:21 / Vyhrané míčky: 252:300

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dagmar Ilievová
Suthasini Sawettabut
  • 11
  • 4
  • 7
  • 9
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Hana Kubátová
Katsiaryna Baravok
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Hana Kubátová
Suthasini Sawettabut
  • 5
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Dagmar Ilievová
Vivien Éllö
  • 13
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 15
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Hana Kubátová
Vivien Éllö
  • 12
  • 12
  • 11
  • 4
  • 7
  • 10
  • 14
  • 1
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Dagmar Ilievová
Katsiaryna Baravok
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Hana Kubátová Kateřina Tomanovská
Suthasini Sawettabut Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Frýdlant nad Ostravicí A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 16.04.2013 / 17:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 13.04.2013 / 16:00 /

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SK Frýdlant nad Ostravicí A

Extraliga žen / 01.12.2012 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 17 101:16 50
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 17 96:37 47
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 17 87:35 44
4. SK Dobré A 17 74:56 38
5. Spartak Hluk A MP Dream 17 69:64 36
6. BSK Malenovice A 17 71:72 33
7. SKST Dubňany A 17 40:80 27
8. SKST Vlašim A 18 46:92 25
9. Baník Havířov A 17 46:90 24
10. TTC Litoměřice A 18 18:106 20