KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 2. kolo / pá 13.09 2013 / Začátek: 18:00

4:6

Vyhrané sady: 17:22 / Vyhrané míčky: 366:388

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Klára Diblíková
Petra Pintová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 13
  • 9
  • 8
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Dimitra Thomais Tsekoura
Lucia Ivanová
  • 12
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Denisa Hošková
Alexandra Pelcmanová
  • 5
  • 8
  • 11
  • 15
  • 10
  • 11
  • 11
  • 9
  • 13
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Dimitra Thomais Tsekoura
Petra Pintová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 6
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Klára Diblíková
Alexandra Pelcmanová
  • 4
  • 11
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Denisa Hošková
Lucia Ivanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Dimitra Thomais Tsekoura
Alexandra Pelcmanová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 7
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Denisa Hošková
Petra Pintová
  • 12
  • 11
  • 6
  • 8
  • 0
  • 14
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Klára Diblíková
Lucia Ivanová
  • 9
  • 13
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 15
  • 7
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Klára Diblíková Dimitra Thomais Tsekoura
Alexandra Pelcmanová Lucia Ivanová
  • 8
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

SKST Dubňany

Slavoj Praha

Extraliga / 17.01.2014 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 2 12:3 6
2. SKST Dubňany 2 12:5 6
3. MSK ČP Břeclav Gumotex 1 6:2 3
4. SK Frýdlant n.O. 1 6:0 3
5. Slavoj Praha 2 5:12 2
6. SVS Hr.Králové 1 0:6 1
7. Spartak Hluk MP Dream 1 2:6 1
8. SKST Vlašim 1 2:6 1
9. Sokol Nusle 1 1:6 1
10. SK Dobré 0 0:0 0